- Komerční sdělení -finance
DomůPro ŽenyTam dolů jazykem. Toto muži mohou a toto nemusí

Tam dolů jazykem. Toto muži mohou a toto nemusí

Pohyb jazykem směrem od úst až níže pasu představuje pro každého muže trajektorii rozkoše, kterou si každý oblíbí. Tedy v případě, že i partnerka ví, jak svého milovaného tam dolů potěšit. Protože při orální hře je to jako při sexu a dotecích. Něco je oblíbenější než jiné.
Vyberete-li se tam dolů, je ideálem udělat partnerovi radost tak, aby se nemusel stresovat či na něco hrát.
Hravost je cesta

Muž, jak každá žena ví, zůstává věčné dítě až do vysokého stáří. Proto na něj platí cesta hravosti a to iv oblasti intimity. Vyberete-li se tam dolů, je ideálem udělat partnerovi radost tak, aby se nemusel stresovat či na něco hrát. Erekce může přijít hned, nebo až za chvíli. Proto zvolte nejprve jemné mazlení a dejte mu dostatek času, aby se nabudil. Žádné rychlé snahy o navození prudké erekce. To může vyvolat stres a působit na vzrušení dokonce kontraproduktivní.

Kroužení jazykem

Celý penis do pusy je klasika. Žádný muž mu neřekne ne, ale vy přece nechcete jen klasiku, ale muže i trochu potěšit. Jinak než běžně. Proto je fajn využít techniku, kterou i odborník na sex Zachary Zane považuje za skutečný stimulátor mužské rozkoše. Připravte si špičku jazyka a kružte mu jím po obvodu žaludu. Stimulujete tak jeho nejcitlivější oblast a je to dost hravé i „napínavé“, aby ho to bavilo dostatečně dlouho.

Super tipy na osvěžení předehry. Budete z nich nadšeni
Masáž uzdičky

Můžete ji dělat jazykem, ale klidně i vlhkými prsty. Pokud se dostanete partnerovi do intimní zóny, ruce nemusíte nechat ležet ledem. Právě naopak. Stimulace uzdičky je jeden ze dvou triků, jak muži intenzivně pomoci procítit jeho bod G. Protože ano, jedná se o jeden z nich. Toto malé tajemství neví mnoho žen. Proto budete pro něj prakticky orální milenka snů.

Přejděte k hlavnímu bodu G

Passionate hot couple holding hands having sex on the bed, young sensual lovers making love on white sheets enjoying pleasure.

Orální sex nikdy nebude hezčí, pokud k němu přidáte i kousek dráždění v oblasti konečníku. Navíc to máte velmi blízko a proto by byla škoda této příležitosti nevyužít. Pro odvážnější je varianta, když přejdete jazykem od penisu až ke konečníku, který promasírujete špičkou jazyka. Lehčí variantou je některá z výše uvedených forem laskání ústy, přičemž k análnímu otvoru ak prostatě zamíříte prsty. Je to vrchol intimní hry, který nejednou přivede k vrcholu i samotného partnera.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek