- Komerční sdělení -finance
DomůPro ŽenyJak si osvěžit klasiku v ložnici? Toto jsou nejoblíbenější metody

Jak si osvěžit klasiku v ložnici? Toto jsou nejoblíbenější metody

Osvěžení padne dobře v každé oblasti života. Ale zatímco si recepty na okořenění jídelníčku vyměňujeme klidně iv práci, o inovacích v ložnici mlčíme. Ani postel by ale neměla být místem, kde zažíváme nejnudnější chvíle svého života. Naštěstí je možnost změnit to.

Něžnosti jsou skvělé a bez nich si přirozeně žádná dvojice neumí představit milování. Na druhé straně je to jako pomalá jízda na dálnici. Všechno v pořádku, ale občas se každému zažádá trochu zvednout otáčky. A proto je čas, abyste alespoň na skusy vyměnili něžnosti za něco více ostřejšího.

Bitva? Ale bez modřin

Nepotřebujete žádné výrazné náčiní. Netřeba hned běžet do sexshopu po bičíky. Přestože se vám tato praktika zalíbí, nebudou odvěci. Začít ale můžete klasickým plísnutím po holém zadku. Od jemného až po takové, po kterém stanou na pokožce otisky dlaně. Věřte či ne, zadek toho dost snese a uvidíte, že aktivace těchto nervových zakončení přináší novou dimenzi rozkoše. Skvělé je to pro oba partnery a míru intenzity si volíte podle chuti.

Pevné sevření

Jedná se o praktiku, která se používá relativně málo, ale na počkání umí vytvořit značné vzrušení. Pevné sevření zápěstí, ruce, vlasů. To vše je nový impuls do sexuálního života. Vyměňte jemné pohlazení za pevnější stisk. A pokud si troufáte, pocit dominance snadno získáte pokud se vzájemně chytíte pod krkem. Není třeba ani příliš mnoho síly, už jen samotná dlaň na aortě přináší nové poznání vzrušení.

Sex v houpačce

Jedná se o jednu z oblíbených metod pro osvěžení sexu mimo postel. Ale klidně můžete zůstat v ložnici. Erotické houpačky se dají pořídit prakticky v každém obchodě s erotickými pomůckami a jsou investicí do dlouhého a aktivního sexuálního života. Dají se nainstalovat klidně i na zárubně a to pak sama uvidíte, co dokáže houpačkový pohyb udělat se sexuální aktivitou.

Kousání

Drobnost, kterou je fajn si začlenit do předehry ik milostnému zážitku. Začněte klidně jemným zakousnutím spolu s polibky po těle. Ale zuby můžete využít i při orálním sexu. Ať už jemně přímo na penisu, nebo v oblasti varlat. Partner vám naznačí, jak silně to má rád. A věřte či ne, i když si vyměníte role, budete jeho chrupem překvapena. Zuby při milování nepodceňujte. Jsou nenápadným pepřem milostné aktivity. Dokáží víc, než si dovedete představit.

Young beautiful woman holding pink donuts

Masáž po celém těle. Samozřejmě erotická

Skvělé je přejít na nuru – masáž. A to i bez certifikátů. Stačí trochu lubrikačního gelu, nebo pokud jej nemáte, namydlete se ve vaně a klouzte po sobě těly. Je to jeden z nejintimnějších zážitků, jaké si můžete doma přivodit. Výsledkem bude silné vzrušení, nové pocity z vašich těl a vzájemné erotické se obohacení. Ani vyvrcholení v této fázi není na škodu. Povzbuzení vzájemností však budete mít zaručeně chuť i na druhá a další kola.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek