- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyMáte rádi dřevěné nádobí? Pak vám jistě udělá radost krásný dřevný podnos

Máte rádi dřevěné nádobí? Pak vám jistě udělá radost krásný dřevný podnos

Přírodní materiály a výrobky z nich vyhledává stále víc rodin, párů i jedinců. Je to právě přírodní materiál, který našim domovům propůjčuje pocit pohody, klidu, útulnou atmosféru a celkově na nás dýchá klidem. To platí i o dřevěném nádobí a všem, co je nejen pro stolování ze dřeva vyrobeno. Použít můžete kupříkladu i dřevěný podnos v mnoha podobách.

Kulatý podnos ze dřeva pro každou příležitost

K dostání na webových stránkách Amadea.cz je mnohé kuchyňské nádobí a stolovací doplňky ze dřeva. Kupříkladu podnos kulatý gravír mandala s průměrem 30 cm. Jde o český výrobek, který je vyroben z masivního bukového dřeva. Celkové rozměry jsou 30 x 2 cm (průměr, tloušťka). Hodí do kuchyně, použijete jej při oslavě na terase, při potřebě přenést dort tak, abyste nerozbili vzácný skleněný podnos… Je výborným tipem na dárek pro kamarádku, maminku i kohokoli dalšího. Dřevo je na povrchu ošetřeno přírodním olejem. 

Podnosů je ale na Amadea.cz mnoho, rozdíly najdete především ve tvarech a stylech. Doplnit je můžete i o dřevěné podtácky. Velmi hezky působí např. dřevěné podtácky s prořezem stromu. Průměr podtácku je 10,5 cm a hodí se do jakéhokoli stylu domácnosti, k odložení jakéhokoli druhu nápoje. 

I mužské osazenstvo domu můžete velmi potěšit. Naprosto cool je např. dřevěný podnos s nerezovými úchyty ve tvaru fotbalového hřiště. 

Podívejte se na kompletní webové stránky Amadea.cz a objevte krásné dřevěné vázy, dřevěné bytové dekorace, jako např. svícny, lucerny, lampičky, bedýnky a boxy, truhlíky, anděli, dřevěné betlémy a mnohé jiné. Budete mile překvapeni jak kvalitou, tak cenami, které jsou pro každého z nás přijatelné. Navíc mnohé zboží můžete použít jako netradiční, a přitom příjemný nebo užitečný dárek k Vánocům, narozeninám i jen tak pro potěšení.


Nejlepší domácí pekárna čeká právě na Vás!


zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek