- Komerční sdělení -finance
DomůPro ŽenyKupte jednorázové dětské plenky DADA i jiné za výhodné ceny. Poradíme kde

Kupte jednorázové dětské plenky DADA i jiné za výhodné ceny. Poradíme kde

Kteří rodiče by si nepřáli ušetřit za vše, co pro maličké i větší děti každodenně potřebují? Pokud vaše miminko či batolátko používá jednorázové dětské plenky, můžete se s důvěrou obrátit na značku DADA. Nabízí tři série jednorázových plen v mnoha velikostech, a tak si ty správné vyberou skutečně všichni. Navíc jejich cena je nízká, ve srovnání s konkurencí se řadí k nejlevnějším na trhu. Přitom jsou kvalitní a velmi dobře hodnocené.

Vyzkoušejte DADA extra soft

Na webových stránkách kupplenky.cz najdete Dada extra soft 4 i další velikosti jednorázových plenek. Konkrétně typ Dada extra soft 4 jsou určeny pro děti od 7 do 16 kg. Jsou navržené tak, aby se dokonale postaraly o každé dítě. Jsou extrémně měkké, prodyšné, nejlepší materiály v kombinaci s moderní technologií absorpčních kanálků jsou zárukou, že plenky zajistí sucho a ochranu, ale přitom děti neomezují a pokožce dovolí dostatečně dýchat. K ochraně zadečku přispívá i jemná vrstva s přídavkem extraktu z aloe vera. 

Anatomický tvar absorpčního jádra a zapínání s výbornou elasticitou se společně výborně přizpůsobí dětskému tělíčku. Speciální volánky v oblasti třísel chrání před protečením i ta nejakčnější miminka a batolata. 

Pro větší děti můžete zvolit Dada pants 4, což jsou snadno oblékací a svlékací jednorázové plenkové kalhotky, která uvítáte především u dětí, které se učí používat nočník nebo toaletu. Jsou zároveň hezké, což je pro malé děti velmi důležité, aby je rády nosily. 

Kvalitní levné plenky

Plenky Dada jsou primárně vyráběny pro polský trh, ale pro jejich kvalitu a dostupnost co se ceny týče, si je oblíbily i mnohé maminky u nás. Proto se už řadu let těší velké oblibě a všichni rodiči, stále noví a noví, se na ně s důvěrou spoléhají.

Pořiďte Dada plenky vašemu děťátku. Uvidíte, že bude spokojeno ono i vy.


Redakce radí: Vyzkoušejte další vychytávky, které Vám pomohou s péči o děti.


zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek