- Komerční sdělení -finance
DomůRodinaInfluencerka předvádí triky do domácnosti, ze kterých fanoušci šílí! Navždy změní způsob,...

Influencerka předvádí triky do domácnosti, ze kterých fanoušci šílí! Navždy změní způsob, jakým uklízíte

Domácí hospodyňka Chantel Mila z Austrálie na svém Instagramu ukazuje nejen to, jak si svou domácnost přímo dokonale zorganizovat, ale nabízí také jednoduché tipy, které předvádí jako krátké videonávody.

Jak jste na tom s úklidem vy? Hodily by se vám nějaké triky?

Dvojnásobnou maminku z Melbourne sleduje přes 700 000 fanoušků, u kterých její vychytávky vzbuzují zájem i nadšení. Není proto divu, že její návody na péči o domácnost se dostaly i do světa, uveřejňují je nejen australská, ale i evropská média.

Chantel Mila, „královna dokonale zorganizované domácnosti“, své tipy popisuje výstižným sloganem: „Navždy změní způsob, jakým uklízíte.“ Nabízí triky, které jsou známé, i takové, nad kterými byste ani neuvažovali. Soda bikarbonu, ocet, citrónové slupky či staré noviny jsou jejími oblíbenými a levnými pomocníky při úklidu.

Portrait of an excited young woman wearing a washing up gloves and laughing at the camera.

Ale svým fanouškům přináší také tipy, ve kterých hraje hlavní roli při čištění domácnosti například pěna na holení. Nevěříte? Jak tvrdí na Instagramu, pěna na holení dělá v koupelně doslova zázraky – taková zrcadla zůstanou díky ní dokonale čistá a bez zamlžování mnohem déle. Jak na to? Stačí nanést na zrcadlo pěnu na holení, rozetřít ji a nechat 5 až 10 minut působit. Následně je třeba ji otřít čistým hadříkem z mikrovlákna. A máte hotovo!

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek