- Komerční sdělení -finance
DomůMódaJak se nespálit při podnikání. Nastudujte si všechny jeho nástrahy.

Jak se nespálit při podnikání. Nastudujte si všechny jeho nástrahy.

Rádi byste se v této nejisté době vrhli do podnikání a byli tak finančně nezávislí? Podnikání s sebou přináší kromě řady výhod i nevýhody. Nestabilita, obavy, na všechno zůstanete jen vy a vaše plány. Předtím, než na podnikání vsadíte vše, co máte, zkuste nejprve podnikání studovat. Cambridge Business School otevírá specificky zaměřený MBA program zaměřený na podnikání, konkrétně Podnikání a inovace.

Samotnému spuštění nového MBA programu předcházelo množství průzkumů, ale i diskusí s potenciálními i současnými studenty. Těm, kteří chtěli podnikat chyběly znalosti z ekonomického a legislativního prostředí a po letech práce v různých korporacích si ani neuměli představit, co všechno práce pro sebe a na sebe obnáší. Druhou skupinou byli tací, kteří se i do podnikání pustili, ale to buď nemělo dlouhé trvání, nebo skončilo katastrofou v podobě zadlužení. Většina respondentů se obává toho, že volbou nesprávných kroků by jejich budoucí podnikání nemělo takový úspěch, jaký by si představovali.

Právě MBA program Podnikání a inovace má za cíl seznámit studenty se znalostmi a praktickými dovednostmi z oblasti managementu v podnikání a provést je napříč celým inovačním procesem. Studenti se během ročního studia seznámí s principy fungování jednotlivých součástí firmy a prohloubí znalosti krizového i strategického managementu, analýzy a vyhodnocení rizik a strategicky významných informací. Navíc, program nabízí studentům získání užitečných vědomostí a praktických znalostí potřebných ke zdokonalení nastavení manažerských kompetencí uvnitř podniku, posouzení a správné zhodnocení všech možných dopadů nových technologií na chod společnosti.

Benefitem studia MBA na Cambridge Business School je bezpochyby lektorský tým, který je složen z odborníků s několikaletými zkušenostmi z odborné praxe. Lektoři vás nejenom provedou celým studijním procesem, ale jsou i otevřeni konzultovat otázky z vaší vlastní praxe.

Co se týče studia MBA, to je rozvrženo na 2 semestry a probíhá kombinovanou formou. Semináře probíhají 4x do roka, kdy studenti absolvují vzdělávací moduly. Další studium probíhá online formou, která je velmi oblíbená, jelikož dovoluje studovat odkudkoli a kdykoli. Student má k dispozici vzdělávací materiály, videa, prezentace a možnost konzultovat s lektory dle potřeby. Samozřejmostí je také online knihovna, která obsahuje opravdu stovky titulů. Studium je tak flexibilní, moderní a vždy aktuální.

Množství odborníků, jakož i expertů se shoduje na tom, že pokud uvažujete o podnikání, přihlaste se nejprve na MBA studium do Programu Podnikání a inovace. Získáte tak přehled o všech nástrahách byznys světa a nabyté znalosti a dovednosti vám v budoucnu zajistí úspěšnost vašeho podnikání a na rozdíl od lidí, kteří se na vrhli na vlastní byznys takříkajíc „po hlavě“, vy budete v rukávu trumf v podobě předchozího osvědčeného know-how, které svým studiem získáte.

Vše o MBA studiu a možnost přihlášení naleznete přímo na stránkách Cambridge Business School.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek