- Komerční sdělení -finance
DomůPro Ženy5 věcí, které dokáží zlepšit váš vztah prakticky na počkání

5 věcí, které dokáží zlepšit váš vztah prakticky na počkání

Práce na vztahu nikdy nekončí. A vždy se sejde pár tipů, jak si soužití vylepšit. Třeba iv takové situaci, kdy to mezi vámi není zrovna růžové. První pomoc pěti kroků už nejeden pár přivedla k úspěšnému zahlazení stísněné krize.

Poslouchejte se

Mnoho rad je o tom, že v případě problémů je třeba promluvit. Ale méně se mluví o tom, že je třeba především poslouchat. Vztahová koučka Lorna Poole totiž upozorňuje, že mnoho dvojic při rozhovoru více mluví a méně poslouchá. Proto si jednoduše poslechněte partnera. Bez skákání do řečí, bez přerušování. A udělejte si večer boutlavé vrby. Pokud se posnažíte poslouchat aktivně, možná i partnera v mnohém pochopíte.

Zatančete si

Zní to možná hloupě, ale tanec umí velmi příjemně prolomit ledy dusné atmosféry. Nemusíte jít přitom ani nikde na parket. Stačí vám pustit si doma hudbu a zatančit si společně například iv obýváku. Uvidíte, že večer i další dny naberou úplně jiný rozměr.

Pohlaďte se

Zní to banálně, ale Lorna Poole upozorňuje, že současné dvojice rezignovaly na pohlazení. Obyčejné gesto, které nás prakticky nic nestojí, ale hodně umí druhému dát. Pohlazení vytváří silné pouto. Proto je-li ho ve vašem vztahu málo, tak se může toho ze vztahu vytratit víc, než si myslíte. Jednoduše se začněte hladit.

Najděte si zálibu

Sexy brunette beautiful woman lying on carpet, posing. Lady wearing sensual lingerie. Slim body.

Ideálně společnou. Možná ji nezrealizujete hned, ale hned večer si ji můžete začít plánovat. Není nic krásnějšího, než objevit něco, co vás spojuje, co vás bude těšit a co budete dělat spolu. Už jen objevení takové aktivity dokáže dát večeři i vztahu úplně jiný rozměr.

Zahrajte si společenskou hru

Možná patříte k párům, které by také chtěly trávit více času spolu, ale nemají činnost, se kterou by strávili příjemný večer ve dvou. Zkuste společenskou hru jako šachy, dámu, karty. Uvidíte, že si vedle hry io mnohém promluvíte a zlepšíte si tak vztah a porozumění v něm.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek